Denizli 38°C
25 Haziran 2019 - Salı

BAŞKANI DİNLERKEN KALP KRİZİ GEÇİRİP VEFAT ETTİ

2019-03-06 11:51:49 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
BAŞKANI DİNLERKEN KALP  KRİZİ GEÇİRİP VEFAT ETTİ

Çal ilçesinde MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan, kahvehanede konuşma yaparken, 80 yaşındaki Mustafa Kınalı isimli vatandaş, yanında bulunan meclis üyesi adayı Yavuz Okluoğlu’nun elinden tuttu ve ardından kalp krizi geçirdi.

Olay, Çal’ın Bayıralan mahallesinde meydana geldi. Önceki gün akşam saat 22.30 sıralarında Bayıralan Mahallesi’ndeki bir kahvehanede seçim çalışması yapan Belediye Başkanı ve Başkan adayı Fethi Akcan konuşma yaparken, istenmeyen bir olay meydana geldi. İsabey mahallesinde oturan ve komşu mahalleye, Başkan Akcan’a destek için giden Mustafa Kınalı, Akcan konuşurken yanında bulunan meclis üyesi adayı Yavuz Okluoğlu’nun elinden sım sıkı tuttu ve bir anda hareketsiz kaldı. Zaman kaybı olmaması için Kınalı, İsabey mahallesine MHP İlçe Başkanı Ali Çiftçi’nin otomobiliyle götürüldü. Bu sırada, Başkan Fethi Akcan’ın hemşire eşi Sema Akcan, yolda Mustafa Kınalı’ya kalp masajı yaptı.

Çal’dan yola çıkan sağlık ekipleri İsabey mahallesinde Mustafa Kınalı’yı ambulansa aldı. Ancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen Kınalı hayatını kaybetti. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web