Denizli 15°C
19 Nisan 2019 - Cuma

Başkan Arslan'dan teşekkür

2018-06-02 12:25:37 |
Haber Merkezi
Başkan Arslan'dan teşekkür

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan "Toplu açılış ve iftar yemeğimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm herkese teşekkür ederim” dedi.

Sayısal bir rekorun kırıldığı İftara katılanlara teşekkür eden Başkan Arslan "Geleneksel iftarımız ve Toplu açılış Töreninde bizi yalnız bırakmayan başta Denizli'mizin Gururu Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci olmak üzere Denizli Valimiz Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan Denizli Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz ve İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ve Teşkilatına, il Protokolümüze, Çameli Ak Parti Teşkilatımıza, Meclis Üyelerimize, Muhtarlarımıza, Siyasi Parti Temsilcilerine, spor kulüplerimize, STK Temsilcilerine, Kurum ve Kuruluşların daire amirlerine, personellerine ve değerli Çameli halkına çok teşekkür ederim" diye konuştu.

ARSLAN : "BAKANIMIZ ÇAMELİ'MİZE VERDİĞİ ÖNEMİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ"

Başkan Arslan, “Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci Çameli'mizin değişiminde çok büyük rolü var. Alt Yapı, Üst Yapı ve diğer yatırımlarımızda ve özellikle yıllardır bitirilemeyen Çameli yolumuzun bitirilmesinde çok büyük katkısı var. Çameli'ye her zaman değer vermiştir. Çameli halkımızda Bakanımızı bugünkü gelişinde bağrına bastı ve en güzel şekilde ağırladı ve uğurladı. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim, Biz de o teveccühle, ilk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz” dedi.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web