Denizli 31°C
21 Haziran 2019 - Cuma

Bağbaşı’da yeni hedef Kalınkoz

2018-10-11 08:39:52 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
Bağbaşı’da yeni hedef Kalınkoz

Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel, geçen hafta alınan Starspor galibiyetinin takıma ekstra bir özgüven kazandırdığını söyledi. 3 haftada 5 puan topladıklarına dikkat çeken Şenel, “Sırada Kalınkoz maçımız var. İki takımın da fizik gücü yüksek. Zor bir maç olacak. Kazanıp yolumuza kayıpsız şekilde devam etmek istiyoruz” dedi.

Denizli Süper Amatör Lig’de geride kalan 3 haftada 5 puan toplayarak ligin yenilmeyen 4 takımından birisi olan Bağbaşı Zeytinköyspor, 4. Hafta maçında Cumartesi günü sahasında Kalınkozspor’u konuk edecek. Kırmızı siyahlıların, ligde henüz galibiyet alamayan rakibi karşısında geçen hafta deplasmanda aldığı Starspor galibiyetinin verdiği moralle çıkacağı maç Bağbaşı Sahasında saat 14’te başlayacak. Hazırlıklarına Teknik Direktör Mustafa Duran yönetiminde Bağbaşı Hasan Güngör Sahasında devam eden Bağbaşı’nda Başkan Kenan Şenel, geride kalan 3 haftayı ve Kalınkoz maçını değerlendirdi.

‘İYİYİZ, İYİ YOLDAYIZ’

İlk hafta oynadıkları Dokuzkavaklar maçının dışında kalan Çal ve Star maçlarında iyi bir performans sergilediklerini aktaran Şenel, “İlk maçta gerçekten çok kötü oynadık. Futbol şansı yanımızdaydı ve puan almasını bildik. İkinci hafta ise Çal karşısında 2-0 öne geçtik ancak rakibin deneyimli oyuncuları maçı 2-2’ye getirmesini bildi. Son maçta ise özümüze döndük ve Star’ı 3-0 ile geçtik. İyi bir 3 haftalık periyot geçirdik. Şimdi sırada Kalınkoz maçı var. Rakip henüz galibiyet alamadı ancak iyi mücadele ediyor. Fizik gücü yüksek bir takım. Çok çekişmeli bir maç bizi bekliyor. Kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web