Denizli 16°C
25 Şubat 2020 - Salı

BABADAĞ’DA “SENDEN İHRACATÇI OLUR” TANITILDI

2019-09-13 05:50:47 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
BABADAĞ’DA “SENDEN  İHRACATÇI OLUR” TANITILDI

İhracatın artırılmasını temel amaç olarak belirleyen proje kapsamında Denizli’nin ilçelerindeki bilgilendirme toplantısı Denizli Babadağ Belediyesi Sosyal Hizmet Binası’nda düzenlendi.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülen ve yeni ihracatçılar kazanarak ihracatın artırılmasını temel amaç olarak  belirleyen proje kapsamında Denizli’nin ilçelerindeki bilgilendirme toplantısı Denizli Babadağ Belediyesi Sosyal Hizmet Binası’nda düzenlendi. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; DENİB Başkanı  Hüseyin Memişoğlu ve DENİB Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Selim Yaymanoğlu katılım sağladı.

“Senden İhracatçı Olur” Projesi Denizli’de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı, ihracat girişimcilik ruhunu aşılamayı hedefleyen; ilimizde faaliyet gösteren firmaların ihracat yapabilmeleri için gerekli eğitimlerin verileceği ve firmalara ihracat süreçlerinde destek sağlayacak bir programdır. Erol UÇKAN

 

 

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web