Denizli 13°C
17 Şubat 2020 - Pazartesi
Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubeleri Genel Başkanın katılımı ile Denizli’de toplandı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubeleri Eşgüdüm toplantısı Genel Başkan Hüseyin Emre ALTINIŞIK’ın da katılımı ile Denizli Şubesi Muammer Aksoy Salonu’nda yapıldı.

       Genel Başkan Yardımcısı Tolga KALE, Genel Merkez GYK Üyesi ve İç Ege Sorumlusu Dr. Arif GÜVENİR, Genel Merkez  Denetleme Kurulu Başkan Yard. Kemal ARSLAN’ın da katıldığı toplantıda dernek işleyişi ve etkinliklerle ilgili konular ve ülke gündemi konuşuldu. 

 

     Açılış konuşmasını yapan Denizli  ADD  Şube Başkanı ve Eşgüdüm Başkanı Nihat ÇETİN, “Yurt düzeyine yayılmış yüzlerce şubeden oluşan Atatürkçü Düşünce Derneği 30 Onurlu Yılını geride bırakmıştır. Bu büyük ailenin,

yıllardır süre gelen baskılara, düzmece davalara, hukuksuz yargılamalara, kumpaslara rağmen mücadeleyi  sürdürmesi; “TEK DOĞRU REÇETE; ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE” gerçeğine olan inancımızın gereğidir.” dedi.

 

        Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı  Hüseyin Emre ALTINIŞIK toplantıda yaptığı konuşmada, Denizli Şubesi’nin konuğu olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek Denizli Şube Başkanı Nihat ÇETİN’e ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti,  Genel Merkezin Milli Mücadele’nin 100. Yılı çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Deneme yayınları başlayan “ADD TV” ve “Milli Mücadele’nin 100. Yılında CUMHURİYET TIRI” etkinliğini anlatan Genel Başkan ALTINIŞIK, Milli Mücadele’nin başlangıcının 100. Yıldönümünde Samsun’da toplumun tüm unsurlarını Milli Mücadele ruhuyla yeniden bir araya getireceklerini söyledi.

 

     Şube Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri, delege ve üyelerin  katıldığı toplantı, Gençlik Kurulu üyesi gençlerin konuşmaları ile sona erdi.

     

    

            

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubeleri Genel Başkanın katılımı ile Denizli’de toplandı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubeleri Genel Başkanın katılımı ile Denizli’de toplandı.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web