Denizli 13°C
20 Nisan 2019 - Cumartesi

AŞAĞIŞAMLI’DA HER SOKAK ASFALTLANIYOR

2018-09-14 12:14:50 |
Gökhan Karaıslı
AŞAĞIŞAMLI’DA HER  SOKAK ASFALTLANIYOR

Merkezefendi Belediyesi ilçede alt yapısı biten mahallelerde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Aşağışamlı Mahallesi’nde yol açma ve asfaltlama çalışmaları yapılıyor.

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçenin her mahallesinde çalışmalartüm hızıyla sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince mahallelerde yol açma, parke taşı döşeme ve asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda asfaltlama yapılan mahallelerden biri de Aşağışamlı Mahallesi… Alt yapının bitmesiyle birlikte başlayan çalışmalar kapsamında Aşağışamlı Mahallesi’nde 20 bin metrekare parke taşı döşenirken 80 bin metrekare de asfalt serimi yapıldı.

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, çalışmalarla ilgili konuştu. Başkan Subaşıoğlu, “Aşağışamlı Mahallemizde alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. Şimdi de üst yapı çalışmaları kapsamında 5 Milyon TL’lik bir yatırımla parke taşı döşeme ve asfaltlama işlemleri yapıyoruz.‘Yeni yollar yeni standartlar’ parolası ile çıktığımız bu yolda,artık mahallelerimiz tozlu yollardan kurtuluyor. Yeni yollarımız tüm Aşağışamlı Mahallemize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web