Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

ARTIK NORMALLEŞME ZAMANI

2019-04-02 13:45:51 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
ARTIK NORMALLEŞME ZAMANI

Denizli Kuyumcular Odası Başkanı Yusuf Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirerek; “Artık seçimler geride kaldı. Normale dönmemiz gerekiyor. Seçimleri gündemimizden çıkarak Türkiye’nin gerçek sorunlarının ele alınmasını istiyoruz. Bundan sonra Türkiye’nin ekonomisi için önemli adımlar atılmalı” dedi.

Denizli Kuyumcular Odası Başkanı Yusuf Yıldırım, yerel seçimlerin sona ermesi sonrasında değerlendirmelerde bulunarak, seçim gündeminden gerçek gündeme dönülmesi gerektiğini söyledi. Yıldırım; “Bir seçimi daha geride bıraktık. Öncelikle seçim sonuçlarının milletimize ve Denizli’mize hayırlı olmasını dilerim. Milletimiz en doğru tercihi her zaman yapmıştır. Yeni seçilen tüm başkanlarımıza ve yöneticilerimize kuyumculuk camiası olarak başarılar dilerim. Yerel seçim sonuçları piyasalarda sürpriz olarak algılanmamış ve negatif bir etki oluşturmamıştır. Seçim öncesinde yükselen döviz ve altın fiyatları seçim sonrasında düşmeye başlamıştır. Ekonominin tekrar ivme kazanması için yeni reformlar yapılacağının açıklanmasından sonra piyasalar sakinleşmiştir.

Döviz ve Altın fiyatları aşağı yönlü bir seyir izlemiştir. Uzun vadede altının dünya piyasasında yükseleceğini öngörüyorum. Son güncel rakamlar Külçe: 230 TL, 22 Ayar 222 TL, Çeyrek 385 TL

Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web