Denizli 39°C
06 Temmuz 2020 - Pazartesi

Arslan sonsuzluğa uğurlandı

2019-06-08 12:30:33 |
Haber Merkezi
Arslan sonsuzluğa uğurlandı

Denizli Milletvekili Kazım Arslan, son yolculuğuna uğurlandı. PAÜ Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camisinde kılınan cenaze namazına TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Öğle namazına müteakip kılınan namaza çok sayıda siyasi ve binlerce vatandaş katıldı.

Ramazan Bayramı tatilini Antalya Aksu’daki yazlık evinde ailesi birlikte geçiren CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, 7 Haziran gecesi saat 00.30’da beyin kanaması geçirdi. Bir anda fenalaşan Arslan, hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. 65 yaşında hayatını kaybeden Arslan, bugün Denizli’de binlerce kişi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

KILIÇDAROĞLU VE ŞENTOP DA KATILDI

Arslan’ı son yolculuğuna binlerce kişi uğurladı. Uzun yıllardır siyasetin içerisinde yer alan, güler yüzlü ve samimi kişiliği ile çok sevilen bir isim olan Arslan’ın cenazesine TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Muharrem Erkek, Oğuz Kaan Salıcı ve Seyit Torun, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, CHP’nin önemli isimleri, PM üyesi Mehmet Akif Hamzaçebi, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan ve Şahin Tin, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Muğla ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanları, CHP’li belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve partililer katıldı.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web