Denizli 13°C
20 Nisan 2019 - Cumartesi

Arslan, Fide Üretim Tesislerini gezdi

2018-03-30 09:42:24 |
Gökhan Karaıslı
  Arslan, Fide Üretim Tesislerini gezdi

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Çameli için büyük bir dönüşüm olacak olan Örtü Altı Yetiştiriciliği İçin Antalya'da Bulunan Fide Üretim Tesislerini ve Seraları Gezdi.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Belediyesi Meclis Üyesi Fethi Uğur ve Çameli Belediyesi Tarım Danışmanlık Ofisi Ziraat Mühendisi Gökhan Hakkı Gököz ve Çambel koordinatörü Ahmet Sağdıç. Antalya Fide Teknik Elemanları tarafından serada sebze yetiştiriciliği konusunda bilgi aldı. Fidelik gezisinde Topraksız Tarım Yapan seralarda incelemeler yapan Başkan Arslan seralarda bulunan otomasyonları yerinde inceledi. Çameli Belediyesi Tarım Danışmanlık Bürosu teknik elemanlarından Ziraat Mühendisi Gökhan Hakkı Gököz ve Antalya Fide Elemanları tarafından bilgiler alan Başkan Arslan Üreticinin en iyi şekilde verim alması için gerekli her şeyi yapacaklarını belirtti.


Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Belediye Meclis Üyesi Fethi Uğur ,Çambel koordinatörü Ahmet Sağdıç ziyaretlerinden memnun kaldıklarını belirten Antalya Fide yetkilileri Çameli'nin Üreticisinin ve Çiftçisinin Yanında Bulunan Bir Başkana Sahip Oldukları için ne kadar şanslı olduklarını belirtti. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web