Denizli 25°C
26 Mayıs 2020 - Salı

ARABA TAVANI, UÇARLI SUNROOF’TA YAPTIRILIR

2019-05-15 10:59:42 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
ARABA TAVANI, UÇARLI SUNROOF’TA YAPTIRILIR

2’nci Sanayi Sitesinde Uçarlı Sunroof adıyla 20 yıldır araç tavan tamiri ve bakımıyla uğraşan Turhan- Mustafa Uçarlı kardeşler Denizli’de bu alanda tek hizmet veren tamirci olma özelliğini taşıyor.

38 yıl önce babaları Fehmi Uçarlı’nın Merkezefendi İlçesi 2,sanayi sitesi 132 sok no 24’te açmış olduğu dükkanı 20 yıl sonra devralan Turhan- Mustafa Uçarlı kardeşler Denizli’de araba tavanı tamir ve bakımı konusunda tek olma özelliği taşıyorlar. Kardeş Mustafa Uçarlı, yaptığı açıklamada, “20 senedir tavan işi ile uğraşıyoruz. Otomatik perde, katlanır ayna, kapı kilitleri, cam krikoları tamiri, değişimi ve tamirini yapıyoruz. Tavan işi ince bir iş normal bir iş değil. Bunların kızakları normalde çok pahalı olduğu için müşteri bizi tercih ediyor. Genel olarak servislerin dahi işlerini biz yapıyoruz. Yedek parçasının pahalı olmasından dolayı, biz elimde tornadan çıkardığımız malzeme ile müşterinin arabasının kızaklarını yeniliyoruz. Bundan dolayı da bizi tercih ediyorlar” dedi.

 

Teknik servislere oranla kendi bakım ve tamir fiyatların uygun olduğuna dikkat çeken Kardeş Uçarlı, “Normalde bir tavanın yapılması 2 buçuk 3 milyarı buluyor. Biz de arabasına ve modeline göre 400, 500, bin lira arası fiyat çıkartıyoruz. Bunun da ucuz olmasının sebebi şu biz eleman parçaları değiştiriyoruz, normal servisler gibi komple değiştirmiyoruz ve otomatikman fiyatlarımızda düşüyor. Bu arada bizim vermiş olduğumuz hizmet garantili işlerdir biz garanti vermeden bir işi yapmayız” diye konuştu. Yasemin Orhan- Özel Haber

 

 

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web