Denizli 16°C
25 Şubat 2020 - Salı

Altın İçin Zayıflayacaklar

2019-09-21 07:20:13 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
Altın İçin Zayıflayacaklar

Denizli’de “Yeni Bir Sen Beslenme Evi” düzenlediği zayıflama yarışması ile kilo sorunu yaşayanlar arasına büyük ilgi görüyor. Yarışmaya katılanlar bir taraftan kilolarından kurtulurken, diğer taraftan da zayıflayarak altın ödülü kazanacaklar.

İlk Üçe Altın

Denizli Bayramyerinde, “Yeni Bir Sen Beslenme Evi” adıyla hizmet veren özel bir sağlıklı beslenme danışmanlığının hazırladığı yarışma, Bilinçli beslenme ile daha sağlıklı bir vücuda sahip olarak insanların yaşam kalitesini arttırmak amacıyla bir yarışma düzenliyor. Aynı zamanda fazla kiloları olanların bunlardan kurtulmasını da sağlamayı amaçlayan etkinlik, yarışma sonunda en çok kilo veren ilk üç kişiye altın hediye ediyor.

18-50 yaş arası herkesin dahil olabileceği ve 12 hafta (3 ay) sürecek yarışma gerekli kontrollerin zamanında ve eksiksiz yapılabilmesi amacıyla 30 kişiyle sınırlı tutulacak. Yarışma boyunca katılımcılara sağlıklı ve doğru beslenmeyle ilgili ücretsiz kursların da verileceği etkinlikte, katılımcılara, Sağlıklı Yaşam ve Kilo Kontrol Danışmanı Ersan Şen beş kişilik ekibi ile destek sağlayacak. Yarışma sonunda boy/kilo oranına göre en çok zayıflayan ilk üçe altın hediyesi verilecek. Yarışma için son başvuru tarihi 28 Eylül.

Yarışmayı düzenleyen Sağlıklı Yaşam ve Kilo kontrol Uzmanı Ersen Şan, “Tüm dünyada çağımızın hastalığı haline gelen kilo problemine dikkat çekmek, sağlıklı ve doğru beslenmeye dikkat çekmek amacıyla böyle bir yarışma düzenledik. Sağlıklı ve doğru kiloda bir vücut daha kaliteli bir yaşamı da beraberinde getirir. Kiloların artmasıyla birlikte farkında olmasak da vücudumuzda bir şeyler mutlaka yanlış gitmeye başlar. Bu yarışmayla fazla kilolarından kurtulmak isteyen katılımcılarımıza kişiye özel danışmanlık yaparak sağlıklı yaşam kursları da vereceğiz.

Herkesin metabolizmasına göre besinlere karşı tepkisini de dikkate alarak kişiye özel beslenme programı düzenliyoruz. Katılımcılarımızdan eksiksiz herkesin başarılı olması en büyük amacımız. Bunu yaparken de kimsenin sağlık sorunu yaşamaması için yapılan diyetler kontrolümüz altında olacak. Program sonundaki altın ödülü sadece teşvik amaçlıdır. Zayıflama konusunda farkındalık oluşturabilmek amacıyla yarışma dahilinde ya da haricinde herkese yardımcı olmaya hazırız” diye konuştu. Gizem HAPAK – Özel Haber

 

 

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web