Denizli 34°C
27 Mayıs 2019 - Pazartesi

ALPERENLER BEKİR KARADABAN'I ZİYARET ETTİ

2017-12-23 09:36:51 |
Haber Merkezi
ALPERENLER BEKİR KARADABAN'I ZİYARET ETTİ

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı yönetimi, Başkan Yasin Yolcu önderliğinde Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban'ı işyerinde ziyaret ederek hafta sonu Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin de katılımı ile yapılacak olan 25. yıl kuruluş yıl dönümü etkinliğine davet etti.

Ziyarette ocak çalışmaları hakkında bilgiler veren Yolcu, Bekir Karadaban'ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini, sektör anlamında insan sağlığını birinci derece etkileyen fırıncılar ile ilgili çalışmaları için teşekkür etti. Yolcu, "Denizlimiz hafta sonu önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin de katılacağı partinin 25. yıl kuruluş yıl dönümü Denizli'de kutlanacak. Sizleri de aramızda görmek isteriz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, sektörün her geçen gün hızla değişim yaşadığına işaret ederek, "Fırıncı esnafımız da kendisini bu değişime hazırlıyor. Denizlide odamıza kayıtlı arkadaşlarımız ile halkımıza sağlıklı ve hijyenik ortamda ekmek ve unlu mamulleri sunmaya devam edeceğiz" dedi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web