Denizli 32°C
18 Eylül 2019 - Çarşamba

AKKONAK’TA HERKES SPOR YAPACAK

2019-02-20 12:47:23 |
Gökhan Karaıslı
AKKONAK’TA HERKES SPOR YAPACAK

Akkonak Mahalle Muhtarı adayı Havane Gözlükaya, Akkonakspor’u ziyaret etti. Futbolculara baklava ikram eden Gözlükaya, “Akkonak’ta spor faaliyetleri ücretsiz olacak. Bayanlar, erkekler ve gençlerimizi kısacası tüm Akkonak ücretsiz spor yapacak.

31 Mart Yerel seçimlerinde Akkonak Muhtar Adayı olan Havane Gözlükaya, Akkonak Dr. Samim Gök Sahasında antrenmanlarını sürdüren Akkonakspor’u ziyaret etti. Futbolculara baklava ikram eden Gözlükaya, Süper Amatör Lig yolunda mahallesinin takımına başarılar diledi. Futbolcularla ve teknik ekiple tek tek ilgilenen Gözlükaya, mahallede sporun avantajlı gruplardan birisi olduğuna dikkat çekti.

KÖTÜ ALIŞKANLIKLARA KARŞI SPOR

Gözlükaya, “Bizim amacımız sürekli işleyen bir çark. Bu çarkta sporun önemi büyük. Akkonak’ı bir sağlıklı mahalle haline getirmek istiyoruz. İlk hedefimiz bu. Bu amaçla mahallemizdeki kamuya ait arazileri tespit edip, Akkonak’ın spor yapması için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamak istiyoruz. Mahallemizde spor faaliyetlerinin ücretsiz olması için çalışacağız” dedi. HABER MERKEZİ

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web