Denizli 18°C
08 Nisan 2020 - Çarşamba

AK Partili Kadınlar Ankara’da

2019-12-13 13:51:00 |
Haber Merkezi
AK Partili Kadınlar Ankara’da

AK Partili Kadınlar Ankara’da

Ak Parti Denizli İl Kadın Kolları, 5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilmesi Münasebeti ile AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarının düzenlediği programa katıldı.

Ankara Ticaret Odası’nda(ATO) düzenlenen programa Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’nın yanı sıra yurtdışından seçilmiş kadın siyasetçiler eşlik ettiler. Programında;  Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partinin bir kadın hareketi olduğunu, bundan dolayı da kadın siyasetçilere olan güvenin büyüyerek devam edeceğini altını çizdi. Şuranın diğer bölümünde yer alan stantlarda, 81 ilin il ve ilçelerinin yöresel ürünleri tanıtıldı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, “AK Parti Denizli İl Kadın Kolları olarak, Denizli Büyükşehir Belediyemizin ve İlçelerimizin desteği ile şehrimizin ürünlerinin tanıtımını en güzel şekilde yaptık. Renkli görüntülerin gerçekleştiği stantlarda Denizli’miz büyük ilgi gördü. Bu çalışmamızda bizi destekleyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan 'a ve katılım ve katkı sağlayan ilçe belediye başkanlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web