Denizli 36°C
21 Temmuz 2018 - Cumartesi

Ak Kadınlar Çameli’de toplandı

2017-09-13 09:42:51 |
Haber Merkezi
Ak Kadınlar Çameli’de toplandı

Çameli, AK Parti Denizli İl Kadın Kolları İlçe Başkanları toplantısına ev sahipliği yaptı. Toplantıya bütün ilçelerin kadın kolları başkanları katıldı. Toplantıya katılanlara Çameli domatesi ikramı yapıldı.

AK Parti Denizli İl Kadın Kolları İlçe Başkanları toplantısı Çameli'de gerçekleşti. Kadın kollarının her seçimde her platformda kendilerinin en büyük destekçisi olduklarının altını çizen Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz, "Her seçimde her platformda ve projede kadınlarımız her zaman en önde olmuşlar olmaya da devam ediyorlar. Kadın kollarımızı çok başarılı buluyorum. Gerçekten ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Bu konuda sizlere ve tabii ki eşlerinize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

DOMATES İKRAMI

Denizli Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir’de toplantıya ilgi göstermelerinden dolayı tüm ilçe kadın kolları başkanlarına teşekkür etti. Toplantı sonrası Çameli Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Saçkın Genç ile AK Parti Denizli İl Kadın Kolları İlçe Başkanlarına Çameli’nin kırmızı altını Çameli domatesini ikram etti.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web