Denizli 37°C
09 Temmuz 2020 - Perşembe

Aile Sağlığı Merkezi inşaatı devam ediyor

2016-10-19 08:49:52 |
Haber Merkezi
Aile Sağlığı Merkezi inşaatı devam ediyor

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırmaya hazırlandığı İlbade Mahallesi’ndeki sağlık merkezinin inşaatı devam ediyor. Hızla yapımı süren aile sağlık merkezi yaklaşık 7 ay sonra hizmete açılacak.Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye yatırımları devam ediyor.

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye yatırımları devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından Denizli Valiliği ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesinde İlbade Mahallesi’ne de bir sağlık merkezi kazandırılıyor. ‘Merkezefendi Belediyesi Aile Sağlığı Merkezi’ adı verilen ve hızlı bir şekilde yapımı süren aile sağlık merkezinin 7 ay içerisinde hizmete açılması hedefleniyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemizde yatırımlarımız sürüyor. Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi olarak insan sağlığına da çok önem veriyoruz. İlçemize kazandırmakta olduğumuz Merkezefendi Aile Sağlık Merkezi’nin inşaatı devam ediyor. Bu sağlık merkezimiz 5 mahallemize hizmet edecek. Merkezefendimize hayırlı olsun” dedi.

Yapılan sağlık merkezinin arsasını da hayırsever Hatice Çakmak bağışlamıştı. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web