Denizli 12°C
23 Ocak 2020 - Perşembe

Ağzının tadını bilenlere ‘PANİNO’

2018-02-28 06:06:47 |
Gökhan Karaıslı
Ağzının tadını bilenlere ‘PANİNO’

Türkiye’nin pizzadaki yerli firması Panino, Denizli şubesini açtı. Pizzanın ham maddesi olan mozzerella peyniri kullanılarak yapılan Panino pizzalar, taze ürünler ile kaliteyi bir araya getiriyor. Firma ayrıca sınırsız pizza ve içecek imkanı da sunuyor.

Panino Pizza, 17 yıl boyunca pizza ve çeşitli restoran-kafe işletmeciliği yapan, Ege Üniversitesi Gıda Bölümü mezunu Ferhat Turan tarafından 2009 yılında kuruldu. Ege Bölgesi genelinde ve Türkiye'de hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino Pizza, franchise yoluyla büyümeye devam ediyor. Sektörde 25 yıllık deneyime sahip kişiler tarafından yönetilen şirket, yeni şubelerinden birisi de Denizli’ye açtı.

Mevlana Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Panino Pizza Denizli’nin İşletme Sahibi Cem Koşar, şirketin kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermediğine dikkat çekti. Gelenlerin bir daha vazgeçemeyeceği bir hizmet sunduklarını aktaran Koşar, “Hamurumuz günlük hazırlanıyor. Sınırsız pizza ve içeceğimiz vardır. Firmamızın en önemli özelliği odur. Her zaman taze ürünlerden sunum yapıyoruz. Çeşitliliğimiz çok. Diğer firmalara göre fiyatımız daha uygun. Yüzde 10-15 gibi daha uygun fiyatlarda kaliteli ürün sunuyoruz. 2 seneden beri franchise ile gelişiyoruz. 25 yıllık bir tecrübeye sahip bir firmayız. Farklı bir tat sunuyoruz.  Bizde pizza orijinalliği ile satılıyor. Tüm ürünler kaşar yerine pizzanın ham maddesi olan mozzarella peyniri ile yapılıyor” dedi.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web