Denizli 20°C
27 Mayıs 2020 - Çarşamba

3 operasyonda 4 gözaltı

2019-11-23 12:21:07 |
Haber Merkezi
3 operasyonda 4 gözaltı

Denizli’de polis tarafından kaçakçılara karşı yapılan 3 ayrı operasyonda yakalanan 4 kişiden 2’si tutuklanırken, 2 şüpheli hakkında ise yasal işlem yapıldı.

Denizli’de silah kaçakçılığı yaptığı tespit edilen şüphelilere karşı 19 Kasım’da operasyon gerçekleştirildi. Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan soruşturma kapsamında polis tarafından gerçekleştirilen operasyonda bir aracın kaputuna gizlenmiş halde 6 adet ruhsatsız tabanca bulundu. Operasyonda yakalanan 2 şüpheli çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 

KAÇAKÇILARA DARBE

Yine polis tarafından Sağlık Bakanlığı onayından geçmemiş ilaç, faturası olmayan ürün satışı yapan kaçakçılara karşı 19 ve 21 Kasım’da iki ayrı operasyon gerçekleştirildi. Yapılan aramalarda 62 bin adet kaçak cep telefonu tamiratında kullanıldığı değerlendirilen şarj soketi, sim kart yuvası, kart okuyucu, ekran, arka kapak, kulaklık hoparlörü vb. cep telefonu aksesuar ve yedek parçası, 4 bin 375 adet kaçak cinsel içerikli ürün ve 34 adet kaçak cep telefonu ve bulunarak el konuldu.  Yakalanan 2 kişi hakkında ise adli işlem başlatıldı.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web