Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

23 Nisan’daki Bahar Yürüyüşüne Yoğun İlgi

2017-04-19 14:19:21 |
Haber Merkezi
23 Nisan’daki Bahar Yürüyüşüne Yoğun İlgi

Merkezefendi Belediyesi’nin bu yıl 3.sünü düzenleyeceği bahar yürüyüşünün hazırlıkları devam ediyor. Denizlililer geçen yıl olduğu gibi bu sene de kayıt stantlarına yoğun ilgi gösteriyor. Pazartesi günü itibariyle açılan stantlarda daha şimdiden yaklaşık 10 bin kişi numarasını aldı.

Merkezefendi Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 3.sünü düzenleyeceği bahar yürüyüşü için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Merkezefendi’nin belirlenen bölgelerinde kurulan stantlarda Denizlililer kayıt yaptırarak numara alıyor. Pazartesi günü itibariyle açılan stantlarda daha şimdiden yaklaşık 10 bin kişi numarasını aldı.

 Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Pazar günü yine büyük bir yürüyüşümüz olacak. Bu yılda kayıtlarımızdan oldukça yoğun bir katılım olacağını görebiliyoruz. Saat 13.00’ de Denizlili vatandaşlarımızı Yenişehir yürüyüş yoluna bekliyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen yürüyüşte katılımcılara çeşitli ikramda bulunulacak. Çocuklar için ise ‘Şirinler’ sahnede olacak. Çocuklara ayrıca 14 bin adet uçurtma hediye edilecek. Yine yürüyüşün sonunda müzik yapımcısı Ozan Çolakoğlu sahne alacak.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web