Denizli 17°C
16 Aralık 2019 - Pazartesi
2018 Vergilendirme Dönemi Kurumlar Vergisi Denizli ilk 100. Sıralaması açıklandı: ÖZEL DENİZLİ CERRAHİ HASTANESİ YİNE VERGİ REKORTMENİ

Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı, 2018 Vergilendirme Dönemi Kurumlar Vergisi Denizli İlk 100 Sıralaması’nı yayınladı. Vergi rekortmeni birçok köklü kurumun yer aldığı listeye sağlık sektöründen giren tek kurum bu yılda Özel Denizli Cerrahi Hastanesi oldu.

Geçen yıl listede üst sıralarda yer alanÖzel Denizli Cerrahi Hastanesi,bu yıl da yerini korudu. Üst üste 4. kez Kurumlar Vergisi İlk 100 Sıralaması’nda yer alan Cerrahi “Vergi Rekortmeni Hastane “unvanını bu yıl da korumuş oldu.

“Denizli’nin vergi rekortmeni hastanesiyiz”

Vergi rekortmenleri listesine sağlık sektöründen girmeye başaran tek kurum olduklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Murat Çelik, “Bu listede yer almak bizim için neredeyse bir gelenek haline geldi. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da listede üst sıralarda yer alıyoruz. Bu sebeple Denizli’nin vergi rekortmeni hastanesi olarak anılıyoruz. Denizli’nin önemli tekstil, gıda, inşaat firmalarının yer aldığı listeye sağlık sektöründen girmeyi başardık. Burada altını çizmek istediğimiz nokta bizim dışımızda diğer sağlık kuruluşlarının hiçbirinin listede yer almıyor olması. Hem şehrimizin kalkınmasına hem de ülke ekonomisinin gelişmesine katkı sağlamayı önemsemeye her zaman devam edeceğiz. Vergi rekortmeni olarak listeye girmemizde emeği geçen tüm hekimlerimizive çalışanlarımızı kutluyorum. Ayrıca listeye giren diğer Denizlili kurumları da tebrik ediyorum” dedi.

HALİL GÖREL

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web