Denizli 34°C
25 Eylül 2018 - Salı

2.BABAFEST ETKİNLİĞİ YAPILDI

2017-10-11 09:52:16 |
Haber Merkezi
2.BABAFEST ETKİNLİĞİ YAPILDI

Babadağ’da Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen BabaFest, hem Babadağlı hem de Denizlili hemşehrilere renkli bir hafta sonu yaşattı.

Alışveriş stantları, çocuk oyun alanları kuruldu; geleneksel Babadağ lezzetlerinin tadına doyuldu, Denizli’den gelen misafirler yerel ürünler stantlarından Babadağlı kendi elleri ile hazırladıkları kışlık gıda ürünlerini temin ettiler. Hakan Eyiden ve Tolgay konserleriyle de eğlenceli dakikalar yaşandı. Çok uygun olmayan hava şartlarına rağmen BASİAD’ın düzenlediği BABAFEST etkinliğine Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Denizli Büyük şehir Belediye Başkan vekili Ali Değirmenci, Ak Parti il Başkanı Necip Filiz, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Babadağ Kaymakamı Tevfik Kumbasar Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen, OKİSDER Başkanı Nalan Kaynak, DEGİAD Başkanı Melek Sözkesen, DETGİS Başkanı Mustafa Koltuksuz, BASİAD  Başkanı Selim Kasapoğlu, Başkan yardımcıları Şeref Arpacı, Doğan Değirmenci, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Olgaç, Fedai Kundak, Raziye Afyon Çetindağ, Mehmet Uğur Çoban,Yunus Helvacı Seyhan Gümüştaş, Adnan kabak, Ahmet Zeybek, Meral Koltuksuz, Pelin Şensöz, Doç. Dr. Necip Atar, Ali Cevat Çalışkan, İstanbul’dan, Denizliden, Babadağ’dan hemşerilerimiz ve BASİAD Üyeleri katıldılar.

 

BABAFEST etkinliği için gelen misafir ve ziyaretçilerin Babadağ’da yarattığı yoğun  hareketlilik Babadağlılar tarafından memnuniyetle karşılandı.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web