Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

'ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIN'

2017-04-20 11:06:38 |
Haber Merkezi
'ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIN'

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Denizli'de görev yapan Kamu Kurumlarının Müdürleri ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Altıparmak, kurum müdürlerine uyarılarda bulunurken çözüm odaklı ve sosyal devlet anlayışı çerçevesinde çalışılması talimatı verdi.

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftülüğünün ev sahipliğinde Polisevinde düzenlenen toplantıya; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Vali Yardımcıları, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, İl Müftüsü Mehmet Aşık ile İlimizde görev yapan Kamu Kurumlarının Müdürleri katıldı.  İl Müftüsü Mehmet Aşık, Müftülüğün İlimizde gerçekleştirdiği faaliyet ve projeler hakkında katılımcılara sunum eşliğinde bilgi vererek Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.  

Vali Dr. Ahmet Altıparmak da Kurum Müdürlerinden İlimizde gerçekleştirilen kamu yatırımları ve projeler hakkında bilgi aldı. Vali Altıparmak konuşmasında; kurumlarda görevli personelin vatandaşın sorun ve taleplerine çözüm odaklı ve Sosyal Devlet anlayışı çerçevesinde hizmet vermesi konusunda talimat verdi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web