Denizli 27°C
24 Ekim 2019 - Perşembe

KAÇAKÇILARA GÖZ AÇTIRILMIYOR

2019-06-24 12:43:02 |
Gökhan Karaıslı
  KAÇAKÇILARA GÖZ AÇTIRILMIYOR

KAÇAKÇILARA GÖZ AÇTIRILMIYOR

Denizli Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü görevlileri kaçakçılara göz açtırmıyor. Yapılan kontrollerde aracın bagajında ve arka koltuklara yerleştirilmiş herhangi bir fatura ve belgesi bulunmayan farklı markalara ait kaçak olduğu değerlendirilen toplam 550 adet bayan çantası bulunarak el konuldu.

 

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince vatandaşların huzur ve refahı için her türlü kaçakçılık faaliyetinin önlenmesi amacıyla görevli ekipler tarafından gerekli güvenlik tertibatı alınarak şehrin muhtelif yerlerinde uygulama noktaları oluşturuldu. Çevre illerinde geçiş güzergahı olan Denizli’nin konumu itibari ile doğu illerinden getirilerek Denizli üzerinden yaz turizminin yoğun olarak yaşandığı Antalya ve İzmir gibi büyük illere götürülerek kaçak yollardan piyasaya sürülmek istenen her türlü kaçak eşyanın tespit edilerek şüpheli şahısların yakalanması amacıyla risk analizine dayalı olarak şüpheli görünen araçlar durduruldu.

 

Antalya yolu üzerinde görevli ekipler tarafından gerçekleştirilen uygulama esnasında koltuklar arasına yüklenmiş vaziyette içerisinde farklı ebat ve boyutlarda çok sayıda çantanın olduğu şüpheli bir araç durduruldu.Yapılan kontrollerde aracın bagajnda ve arka koltuklara yerleştirilmiş herhangi bir fatura ve belgesi bulunmayan farklı markalara ait kaçak olduğu değerlendirilen toplam 550 adet bayan çantası bulunarak el konuldu. Yakalanan 2 şüpheli şahıs hakkında Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu’na Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı. HABER MERKEZİ

           


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web