Denizli 29°C
25 Mayıs 2020 - Pazartesi

CUMA TOPBAŞI

2019-03-19 13:56:51 |
Haber Merkezi
CUMA TOPBAŞI

Denizlispor’da 15 günden fazla sürecek olan milli maç ve seçim arasında izin sürüyor. Afyon maçı sonrası 5 gün izne ayrılan yeşil siyahlılarda, Altay maçının ilk çalışması Cuma günü akşam saatlerinde tesislerde yapılacak.

Spor Toto 1. Lig’de Afjet Afyonspor’u deplasmanda mağlup ederek 54 puanla zirvedeki yerini koruyan Denizlispor’da milli maç ve seçim yüzünden verilen 15 günden fazla arada izin sürüyor. Pazar günü oynanan 3-1’lik maçın ardından izne ayrılan Horoz’da izin 5 gün sürecek. Hafta içinin tamamını izinli geçirecek olan yeşil siyahlılarda, futbolcular bu arada bireysel antrenmanlarına devam edecek. Nisan ayının ilk haftasında Altay’ı konuk edecek olan takımda, futbolcular izin sonrası Haluk Ulusoy Tesislerinde bir araya gelecek.

İLK ANTRENMAN CUMA GÜNÜ

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimi de düşünen teknik ekip, kadrodaki alternatif sıkıntısıyla yıpranan takımı bu arada toparlamayı planlıyor. Altay maçının ilk çalışmasını Cuma günü saat 19’da tesislerde yapacak olan yeşil siyahlılar, Cumartesi ve Pazar gününde ise çift idman yapmayı planlıyor.

İKİNCİ ETAP İÇİN GÜÇ DEPOLAYACAK

Nisan ayının ilk günlerinde hafta içinde konuk edeceği Altay maçıyla başlayacak olan seride 8 zorlu maça çıkacak olan Horoz, daha zorlu geçecek olan ikinci etap öncesi güç depolayacak. Teknik ekip, futbolculara güç depolamaları için hem izinde oldukları sürede bireysel hem de Cuma günü yapılacak olan topbaşı da takım olarak özel antrenmanlar hazırladı.

PRİM 25 BİNE ÇIKTI

Yeşil siyahlılarda takım ikinci etaba hazırlanırken yönetiminden yeni bir jest geldi. Yönetim, Afyon’u 3-1 ile geçerek zirvedeki yerini koruyan takımın deplasman primini 15 bin TL’den 25 bin’e çıkardı. Kalan 4 deplasman maçında da bu prim sisteminin uygulanması planlanıyor. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web