Denizli 12°C
19 Ocak 2019 - Cumartesi
BASİAD’DA YENİ YÖNETİM   PROJELERİNİ ANLATTI   

Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Yeni Yönetim Kurulu Casa Biranca Köz Restoran da düzenlediği basın toplantısı ile yeni hedefler ve projelerini anlattı.

Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği  (BASİAD) genel kurul sonrası seçilen yönetim ile yeni dönem hedeflerini açıkladı. Casa Biranca Köz restoranda düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında basın mensuplarıyla bir araya gelen yönetim kurulu ve Dernek Başkanı Şeref Arpacı yeni hedef ve projeleri hakkında açıklama yaptı.

 22 yıldır tekstil ve enerji sektörünün önde gelen firmalarının doğup büyüdüğü ilçe olan Babadağlı k kültürünün sosyal değerini yaşatmak ve gelecek kuşakları aktarmak amacıyla kurulan BASiAD’da Başkan Şeref Arpacı yönetiminde yeni hedeflerini açıklayarak, Babadağ’ın enerjide, tekstilde ve turizmde daha da ileri seviyelere gelmesi için yoğun çaba içinde olduklarını ifade etti. Düzenlenen toplantıda yeni dönem hedeflerinin yanı sıra yenilenen yönetim kurulunu da teker teker tanıtan Arpacı , “Yeni dönemde sanayici ve iş adamlarının her türlü sorunlarına sahip çıkacağız. Yönetim kuruluna çeşitli eğitmenlerden eğitim aldırarak mesleki ve ekonomik anlamda Babadağ’ın kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte turizm sektörünü canlandırmak için ‘Turizm yolunda Babadağ Projesi gerçekleştirerek bunun yanınsa BAFEST Festivalinde marka haline gedik. Bunu dışında Meydan Projemiz ve devam eden Tekstil Müzesi etkinliklerimizde olacak” dedi.

 Yönetim kurulu ve çalışanların daha kabiliyetli ve işine hakim bir hale gelmesi için yeniliklerini sürdüreceklerini açıklayan Arpacı, Gezi projesi adı altında ekonomi paneli oluşturup bu panele konuşmacı getirerek psikoloji ve mesleki odaklı eğitimler aldıracağını kaydetti.  BASiAD önümüzdeki günlerde ‘Beyaz İnci Düğün Salonu’nda düzenlenecek iftar yemeğinde yönetim kurulu ve basınla bir araya gelecek.

 BASİAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:  Şeref Arpacı, Doğan Değirmenci, Şerif Yunus Helvacı,  Uğur Çoban Raziye Çetindağ, Osman Uğurlu,  Özüm Temiz,  Adnan Kabak,  Ahmet Zeybek, Seyhan Gümüştaş, Seçil Kaynak, Doğuş Esra Kasapoğlu Ünlü, Şükran Küçüker, Engin Bilgiç Tolga Amiroğlu, Sibel Tahtalı, Salih İşyar, Engin Çoban

Yasemin ORHAN 

 

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web